פוריות האישה והגבר

הטיפול בבעיות פוריות הינו התחום המרכזי בו עוסקת המרפאה. במרפאה צוות מקצועי, אמפתי ומיומן, שעבר את ההסמכה המתאימה לטיפול בבעיות פריון שונות. הטיפול נעשה על ידי דיקור סיני ויפני, צמחי מרפא סיניים, הנחיות תזונה סיניות וטיפולים נפשיים ורגשיים. המרפאה מנוהלת על ידי מיכל. הטיפול  במרפאה יכול להיות הטיפול העיקרי או להיות נלווה לטיפולי הפוריות המערביים ובמקביל למתן הורמונים ותרופות.

הרפואה הסינית מחלקת את המחזור החודשי לארבעה שלבים כשהיא מנסה לעזור לאישה להרות.

השלב הראשון מתייחס לווסת, כלומר לימי הדימום – בשלב הזה אנו מוודאים שרירית הרחם משתחררת במלואה, תוך מתן דגש על זרימה חופשית וחלקה.

השלב השני מתייחס לתקופה שבין הווסת והביוץ – בשלב הזה אנו בונים מחדש את הדם ואת רירית הרחם, על מנת שתהיה הזנה טובה וקרקע פורייה להשתרשות העובר שלך.

השלב השלישי מתייחס לתקופת הביוץ – אנו מוודאים שבצוואר הרחם לח מספיק על מנת להקל על הזרע להגיע לרחם ולחצוצרות. בנוסף, אנו מתייחסים כמובן גם לבקיעת הביצית ומוודאים, שהביצית לא נפגעת במהלך הבקיעה, ומגיעה לחצוצרה לפגישה המרגשת עם הזרע.

השלב הרביעי מתייחס לתקופה שבין הביוץ והווסת או בתקווה גילוי ההריון – זוהי תקופת ההשתרשות ותחילת ההריון, אנו מוודאים שהתנאים ברחם הם אופטימליים בכדי שתוכלי להרות.


במידה והרית, אנו ממשיכים את הטיפולים לסירוגין ובהתאם למצבך, הכל תוך הקשבה לגופך ולצרכייך.