כאב ולחץ

תחום הכאב והמתח הינו הותיק ביותר במרפאותינו. מטופלים רבים הסובלים ממתח, חרדות או דיכאון, פונים אלינו בעקבות כאבים שהופיעו או הוחמרו בעקבות המצב הרגשי ולהיפך, מטופלים הסובלים מכאבים כרוניים סובלים לעיתים קרובות ממתח, חרדה או דיכאון בעקבות המצב הפיזי. לכן, החלטנו לחבר בין התחומים ולאפשר טיפול ממוקד שיטפל בכל התופעות יחד.

את המרפאה מנהל ליאור אמיתי אחד המטפלים הוותיקים והמוכשרים ביותר בתחום האורטופדיה והכאב. במרפאה מטפלות נוספות, כולן ותיקות ומקצועיות עם ניסיון קליני עשיר.

  • ריקי זלכה מטפלת ב – NLP ודימיון מודרך בחרדות ודיכאון.
  • טליה זכריה מטפלת בדיקור וצמחי מרפא מומחית באורטופדיה.
  • ענת גבריאל מטפלת בעיסוי רפואי לכאב.

במרפאה אנו מטפלים יחד בבעיות רבות ומגוונות, החל בבעיות אורטופדיה שכיחות כמו כאבים אקוטיים או כרוניים של מפרקים ושרירים, פריצות דיסק, בלטי דיסק, סיאטיקה, טריגר פינגר, כאבי גב עם הקרנות לרגליים, כאבי ברכיים, כתפיים, פיברומיאלגיה, כאבים על רקע בעיות פנימיות, ועוד…
הטיפול במרפאה נעשה על ידי דיקור סיני ויפני, טיפולי מגע, טיפולי NLP ודימיון מודרך, מגנטים, כוסות רוח, סוטאי, שיטת קומורי, מוקסה, מנורת TDP, צמחי מרפא, הנחיות תזונה ותרגילים הביתה, הטיפול מותאם לפי סוג הבעיה ומשכה.
הטיפול מותאם באופן אישי. בטיפול הראשון תעברו תשאול מקיף ובדיקה פיזית, אבחון בטן, דופק ולשון על מנת להגיע לאבחנה מדוייקת וטיפול אופטימלי.